Kniha návštěv

Datum 03.03.2016
Vložil Miloš Kodejška
Titulek Darovat je víc než dostat

Milí přátelé Ivano a Jirko,
moc mě Těší, že dáváte vlastní celoživotní poznání a umělecké zkušenosti všem, kdo se chtějí rozvíjet v oblasti sborového zpěvu a rozšiřovat hudbu s dobrým posláním do vědomí všech citlivých lidí. Založili jste na pražské pedagogické fakultě obor, vychovali desítky sbormistrů, kteří šíří ty myšlenky dál a vy žijete v jejich práci. Kdo zpívá, rozdává radost a tvoří lepší společnost. Znám vás dost dobře, a tak vím, že toto bylo a je vašim posláním, celoživotní radostí. Ty příklady a poctivá práce jsou dnes to nejdůležitější, co je třeba rozšiřovat všude, kde k tomu jsou možnosti. Našli jste skvělý způsob - tyto webové stránky jsou konkrétní pomocí všem, kteří chtějí, aby byly naše děti a mladí lidé šťastnější. Jsem přesvědčen, že hudba to poslání má. A každý rád všechny ty všestranné informace uvítá. Přeji vám kromě zdraví, abyste zažívali zpětně hodně radosti od vděčných čtenářů a hlavně sbormistrů, zpěváků. Ono se to šíří jako lavina, neboť kdo dává tak jako vy dva, tak rovněž i jaksi zkrásní sám tou štědrostí. Těším se z toho, že jsme byli kolegové na hudební kateře a rád vzpomínám i na visegrádské sbormistrovské kurzy studentů vysokých škol v Prešově v roce 2003, které jsem tehdy s vámi připravil. Srdečně Miloš Kodejška

Jiří Kolář©2015. Správce webu: misatrybulova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode