2022

 

15. Zahrada písní, 9.– 10. dubna 2022, Praha

Ve dnech  9.– 10. dubna 2022 uspořádal Spolek Dětského pěveckého sboru Svítání spolu s UČPS v Praze již 15. Celostátní přehlídku dětských a mldežnických sborů „Zahrada písní“, které se ve 4 věkových kategoriích (1. děti ve věku 3–8 let, 2. děti ve věku 9–13 let, 3. dívčí sbory – 14–18 let, 4. smíšené mládežnické sbory – do 22 let) zúčastnilo celkem 28 pěveckých sborů.

Odborná porota: PhDr. Alena Stašková, Bc. Vítězslav Hergesel, Josef Zajíček

Výsledková listina: Dokument 4.pdf (155 kB)
                 ------------------------------------------------------------

Postupové přehlídky Mezzochori 2022

Chybí ještě poslední přehlídka Moravskoslezského kraje, která se koná 27. 6. 2022 v Koncertním sále L. Janáčka Jánáčkovy konzervatoře v Ostravě.

Dosavadní výsledky:  https://www.nipos.cz/postupove-prehlidky/

Propozice: Propozice-2022-Mezzochori.pdf (146,7 kB)

                  ----------------------------------------------------------

 
Výsledkové listiny postupových přehlídek Jihomoravského a Královéhradeckého kraje

Postupová přehlídka Jihomoravského kraje

Vyškov, 7. 4. 2022

Porota: Lenka Polášková, Barbora Hanslianová a Miroslav Uhlíř

Výsledky:

Kategorie I.A

Zlaté pásmo:               Lelkováček, ZŠ a MŠ Lelekovice (Inka Pospíšilová), postup na CP přehlídku do Uničova

Kategorie II.A

Zlaté pásmo:               Barevné děti, SVČ Doris Šumperk (Helena Stojaníková), zvláštní cena poroty za kultivovaný a muzikální projev

Mladší Campanella, ZUŠ Campanella Olomouc (Anna Králová), zvláštní cena poroty za citlivý klavírní doprovod pro Františka Jeníka

Stříbrné pásmo:        DPS Světlušky, ZUŠ Vyškov (Nikola Petlachová)

Kategorie II.B

Zlaté pásmo:             Motýlek Vyškov, Hudební škola AM Vyškov (Aleš Musil)

                                 Gymum, Gymnázium P. Křížkovského Brno (Natalia Chirilenco)

Stříbrné pásmo:           Slunečnice, ZUŠ Vyškov (Zdeňka Rýdlová)

 

Postupová přehlídka Královéhradeckého kraje

Hradec Králové, 22. 4. 2022

Porota: Jiří Skopal, ml. (předseda), Mgr. Barbora Hanslianová a Mgr. Zuzana Jandová

Výsledky:

Kategorie 1A

Zlaté pásmo:                     Pramínek, ZŠ České Meziříčí, Marta Světlíková

Kategorie 2A

Zlaté pásmo:                    Malí muzikanti, ZŠ Habrmanova Hradec Králové, Přemysl Kočí

                                       Bambulata, ZUŠ Náchod, Jitka Luxová

Kategorie 1B

Stříbrné pásmo:               Mezissimo, ZŠ České Meziříčí, Marta Světlíková

                                       De Canto, ZŠ Habrmanova Hradec Králové, Přemysl Kočí

Kategorie 2B

Zlaté pásmo:                    Jitříčko, ZUŠ Jitro Hradec Králové, Lucie Gregorovič Fárová, sbormistryně získala zvláštní cenu poroty za sbormistrovský výkon, postup na CP do Uničova

     Radost, ZUŠ Jana Maláta, Nový Bydžov, Eva Staňků, sbor získal zvláštní cenu poroty za hlasovou kulturu

Mgr. Barbora Hanslianová

odborná pracovnice pro sborový zpěv

M: 774 058 219 E: hanslianova@nipos.cz

                 -------------------------------------------------------------

 

Jiří Kolář©2015. Správce webu: misatrybulova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode