2022

 
Výsledková listina Mezinárodního festivalu vysokoškolských pěveckých sborů Akademická Banská Bystrica 2021
 
                          -----------------------------------------------------------
 
Výsledková listina Choralia Praha 2022
 
                        -------------------------------------------------------------
 

Výsledková listina 70. EMJ Neerpelt 2022

https://emj.be/index.php?option=com_k2&view=item&layout=item&id=1866&Itemid=648&lang=en

                         -----------------------------------------------------------
 
Výsledková listina XIV. Mezinárodního sborového festivalu Slovakia cantat, 22.- 23. 4. 2022, Bratislav
 
                      --------------------------------------------------------------
 
Výsledková listina 49. Mezinárodního festivalu pěveckých sborů Olomoucké svátky písní, 3.- 4. června 2022
 
                        ------------------------------------------------------------
 
17. Internationaler Kammerchor Wettbewerb Marktoberdorf 2022 - Ergebnisliste, Sonderpreise
 
                       -------------------------------------------------------------
 
26. Mezinárodní festival pěveckých sborů IFAS 2022, 4.-7. 7. 2022, Pardubice
 
Obálka programové brožury: návrh obálky.pdf (15,3 MB)
Programová brožura: IFAS 2022 -brožurka.pdf (14,5 MB)
Výsledková listina:  Závěrečný protkol.pdf (187 kB)
                          -------------------------------------------------------------

Výsledková listina Mezinárodníého festivalu Musica Orbis Prague Festival 2022, 7.– 11. 7. 2022, Praha

Kategorie A - repertoár bez omezení

A2 - smíšené dospělé sbory
Cantare (Litva), sbormistr Artüras Dambraukas - zlaté pásmo (27,3 b.)
Piccolo coro (Česká republika), sbormistr Marek Valášek - zlaté pásmo (26,0 b.)
A3 - ženské dospělé sbory
Makeblijde (Belgie), sbormistr Filip Haentjens - zlaté pásmo (27,75 b.)
A4 - mužské dospělé sbory
Bradlan (Slovensko), sbormistr Andrej Repant - bronzové pásmo (15,25 b.)

Kategorie B - duchovní repertoár

B2 - smíšené dospělé sbory
Cantare (Litva) - zlaté pásmo (28,3 b.)
Piccolo coro (Česká republika) - zlaté pásmo (27,0 b.)
Gréckokatolický chrámový sbor (Slovensko), sbormistryně Mária Šandorová - bronzové pásmo (20,0 b.)
B3 - ženské dospělé sbory
Makeblijde (Belgie) - zlaté pásmo (27,0 b.)

Absolutní vítěz festivalu
Cantare (Litva), sbormistr Artüras Dambrauka

Mezinárodní porota: Jürgen Partaj (Rakousko), Kinga Litowska (Polsko) a Christian Bährens (Německo)

                               ---------------------------------------------------------

 

 

Jiří Kolář©2015. Správce webu: misatrybulova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode